BİZ KİMİZ?

Türkiyenin En İyi Oto Ekspertiz Firma Olma Özelliğini Grurla Taşıyan Bir Firmayız.

Hedef Oto Ekspertiz , Test ekipmanları ile profesyonel ve bağımsız olarak ikinci el araçların hasar ve arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin bağımsız, kaliteli ve uzman oto ekspertiz kuruluşu ve sıfır/ikinci el oto test check-up merkezidir. Araç satın almak / satmak ve aracınızın herhangi bir arızasını tespit etmek için bağımsız, kaliteli ve uzman prensibi ile oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Hedef Oto Ekspertiz, araç satış firması, galeriler ile hiçbir anlaşması ya da sözleşmesi yoktur. Satıcıya ve alıcıya eşit mesafededir. Hedef Oto Ekspertiz, araç alım satım ve tamirine aracılık yapmamaktadır. Hedef Oto Ekspertiz‘in uzmanlık alanı sadece otomobil ekspertizi üzerinedir. Yetki belgeli profesyonel teknisyenler ile son teknoloji ürünü test cihazlarının tespitleri detaylı olarak raporlanır.Araç sahibine, test edilen aracın tüm noktaları ile profesyonel teknisyenlerimiz tarafından bilgilendirme yapılır. İstanbul Bostancı merkezli olup; ekspertiz firmaları arasında en iyi konuma ve beceriye sahiptir. İstanbul’un en kolay ulaşılabilir konumunda olan oto ekspertiz firmamız siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.
Hedef Oto Ekspertiz Firması, günden güne büyümektedir. Bostancı'da merkez konumunda bulunan bostancı hedef oto ekspertiz firmamız, en kaliteli malzemeler ve makineler kullanarak hizmet vermektedir.

İlkelerimiz !
Politikamız bağımsız kaliteli ve uzman anlayışı ile oto ekspertiz hizmeti vermektir. Bu anlayış ile,
  • Yetkili uzman personel ile bağımsız kaliteli hizmet verebilmek
  • Yüksek teknolojili test cihazları ile belirtilen standartlar üzerinde oto ekspertiz raporlamasını sağlamak
  • Bu ilkelerimiz ışığında Hedef Oto Ekspertiz, müşterilerine, güven esasıyla hizmet kalitesini en üst düzeyde vermeyi amaçlamaktadır.

Bu ilkelerimiz ışığında Hedef Oto Ekspertiz müşterilerine, güven esasıyla hizmet kalitesini en üst düzeyde vermeyi amaçlamaktadır.


KUSURSUZ EKSPERTİZ

Kusursuz tam bağımsız detaylı Oto Ekspertiz Raporu Sunuyoruz.

DESTEK ÇÖZÜM

Oto Ekspertiz raporun her aşamasında daima yanınızdayız.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Hedef Oto Ekspertiz'de memnuniyet garantisi veriyoruz.

EKONOMİK FİYAT

Oto Ekspertiz sektöründe en uygun fiyatları sunuyoruz.

Türkiye'nin Hedef Oto Ekspertizi!

Bize Ulaşın : +90 (216) 575 71 00

bostancı oto ekspertiz - detaylı muayene ekspertiz bostancı